Piątkowe spotkanie w dniu 15.02.2013
Drodzy klubowicze w związku ze zbliżającą się naszą wystawą.
Prosimy wszystkich uczestników o bezwzględne przybycie w piątek 15.02.2013 od godziny 13:00 w celu rozpoczęcia formalnych przygotowań. W związku z tym że w tym dniu rozpoczniemy rozwieszanie zdjęć nie zapomnijcie swoich odbitek.

Comments are closed.