Skip to content

2013-03-21

Informacja klubowa

Informujemy naszych klubowiczów, że następne klubowe spotkanie obędzie się 5 kwietnia o stałej godzinie, tj. 15:00. Zapraszamy wszystkich członków zwyczajnych, nadzwyczajnych /tzn. nadzwyczajnie rzadko bywających/ członków honorowych, artystów i wahających się /czytaj migających się/ do naszej podziemnej pracowni :), w której będziemy prowadzić nieustające rozmowy o arkanach fotografii, przelewać z pustego w próżne i na odwrót oraz zachwycać się owocami waszej twórczej działalności. Gwarantujemy opad szczeny 🙂

Nie da się nie zauważyć, że wielkimi krokami i nieubłaganie zbliża się do nas wiosenny czas, łapcie za aparaty i fotografujcie nasz niezmiennie piękny Łańcut. Wybrane zdjęcia zostaną opublikowane (poważnie!) w kalendarzu na 2014 rok.

 

A z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych  życzymy wam drodzy klubowicze miłego spędzenia tych radosnych dni i pięknych ujęć w obiektywie. Czekamy na was po Świętach.

Read more from Bez kategorii

Comments are closed.