Skip to content

2016-06-24

Wakacje czas zacząć…

Drodzy Klubowicze!

Zaczęły się wakacje, czyli czas wyjazdów, urlopów i odpoczynku. Dlatego też nasze spotkania na
czas wakacji zostają zawieszone. Co nie znaczy, że aparaty nie mają być w naszych rękach…
Wręcz przeciwnie, czekamy na zdjęcia z wakacyjnych wojaży…
Osoby biorące udział w XIV Podkarpackich Konfrontacjach Fotograficznych informujemy, że
plener fotograficzny Sanok i okolice zaplanowany jest na 17 lipca, wyjazd z parkingu spod MDK
godz. 6:00.

Zdjęcia ­ Ewa Tomaszek ( lat 14 lat )

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Widzimy się we wrześniu!

Read more from Bez kategorii

Comments are closed.