Wakacje czas zacząć…
Drodzy Klubowicze!
Zaczęły się wakacje, czyli czas wyjazdów, urlopów i odpoczynku. Dlatego też nasze spotkania na
czas wakacji zostają zawieszone. Co nie znaczy, że aparaty nie mają być w naszych rękach…
Wręcz przeciwnie, czekamy na zdjęcia z wakacyjnych wojaży…
Osoby biorące udział w XIV Podkarpackich Konfrontacjach Fotograficznych informujemy, że
plener fotograficzny Sanok i okolice zaplanowany jest na 17 lipca, wyjazd z parkingu spod MDK
godz. 6:00.
Zdjęcia Ewa Tomaszek ( lat 14 lat )
Widzimy się we wrześniu!







Comments are closed.