Skip to content

2017-03-02

Już po konfrontacjach…

Łączy ich jedno – wspólna pasja do fotografowania. Łańcuckie Konfrontacje Fotograficzne to cykliczna impreza i podsumowanie całorocznej pracy członków działającego przy Miejskim Domu Kultury Fotoklubu jak i jego sympatyków.

24 lutego 2017 r. każdy mógł przyjść i obejrzeć pokaz diaporam i prezentacji multimedialnych oraz wziąć udział w wernisażu wystawy zatytułowanej „Chasydzi w Leżajsku”. W tym roku Fotoklub zorganizował Konfrontacje Fotograficzne już po raz siódmy. Tegoroczna impreza odbyła się w galerii MDK w budynku PTTK.

Łańcucki Fotoklub, założony i prowadzony przez instruktora fotografii Edwarda Sońskiego, działa już od 37 lat. Członkami Fotoklubu są osoby w różnym wieku i z różnym doświadczeniem w fotografowaniu. Amatorzy aparatu to pełni zapału i chęci pasjonaci, którzy w fotografii widzą sposób na wyrażenie siebie. Cieszącą się dużą popularnością Fotoklub jest otwarty dla wszystkich miłośników tej dziedziny.

Wystawa była również okazją do wręczenia nagród za całokształt twórczości fotograficznej, którą otrzymał Arkadiusz Grzyb. Natomiast za debiut fotograficzny nagrodę wręczono najmłodszej członkini Fotoklubu Ewie Tomaszek.

 

Autorzy wystawy:

Agnieszka Mac-Uchman

Piotr Skrobacz

Arkadiusz Grzyb

Dariusz Kiełb

Marcin Pieniążek

Kamil Wyrzykowski

Sebastian Maślanka

Edward Soński

 

Wśród zaproszonych gości znalazł się Adam Kus kierownik Działu Multimedialnych Technik Upowszechniania Kultury w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie.

Nagrody zwycięzcom wręczyli: Andrzej Piechowski Dyrektor MDK w Łańcucie, Edward Soński instruktor fotografii w MDK Łańcut.

 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z konfrontacji: GALERIA

Read more from Bez kategorii

Comments are closed.