Skip to content

2018-01-13

VIII Łańcuckie Konfrontacje Fotograficzne 2018

Drodzy klubowicze, aktywni, mniej aktywni, uczęszczający, rzadko uczęszczający, obecni i byli członkowie naszego stowarzyszenia miłośników sztuki fotograficznej, czyli Fotoklubu MDK.
Informujemy Was, że termin tegorocznych VIII Łańcuckich Konfrontacji Fotograficznych został ustalony na dzień 23.02.2018 r. W związku z tym prosimy o przygotowanie zestawu prac fotograficznych, plików zdjęciowych oraz autorskich pokazów multimedialnych.

Temat zdjęć jest dowolny, nie narzucamy tematu, dajemy Wam pełną swobodę wypowiedzi. Ważne jest, aby prace i pliki spełniały wymogi wystawowe (odpowiedni format, wymagana wielkość plików oraz posiadały walory artystyczne 🙂 ).

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w wystawie prosimy o kontakt osobisty, mailowy, telefoniczny lub każdy inny 🙂 Gotowe zdjęcia, ewentualnie pliki przygotowane do powiększenia dostarczcie najpóźniej do dnia 2.02.2018 r.

Liczymy na to, że jak co roku uda nam się stworzyć ciekawą wystawę połączoną z pokazami multimedialnymi, prezentującą dorobek pasjonatów fotografii z naszego regionu.

Jeszcze raz zachęcamy do wzięcia udziału w naszej dorocznej imprezie. Z niecierpliwością czekamy na Wasze prace.

 

Read more from Bez kategorii

Comments are closed.